top of page

TWÓJ BIZNES JEST NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ

Pozwól swojej firmie skupić się na drodze do celu, nam pozostaw uczynienie tej podróży tak bezpośredniej, jak to możliwe. 

Co oferujemy?

Analityka biznesowa jako usługa. Specjaliści BI, naukowcy bazodanowi lub nawet analitycy funkcjonalni stają się deficytowi. Naszym zdaniem powinni oni robić to, do czego są stworzeni – kreować wiedzę. Wtedy pozostała część przyziemnego zadania polegającego na uzyskiwaniu właściwych danych we właściwie utrzymanym systemie może zostać z powodzeniem zlecona outsourcingowi, ponieważ nie przynosi wartości dodanej dla organizacji.

W tym miejscu przychodzimy my i przejmujemy ciężar zdobywania danych z różnych źródeł, utrzymując słowniki i modele czyste poprzez Zarządzanie Urządzeniami Przenośnymi (MDM) i Procesor Kwerendy Danych/Plan Jakości Danych (DQP), utrzymując Hurtownię Danych Przedsiębiorstwa (EDW) oraz dedykowanych składnic danych i OLAP’ów. Nasze usługi mogą skończyć się w tym miejscu lub produkcja wiedzy może być również outsourcingowana do nas. W tym przypadku dostarczamy pełny zbiór danych, łącznie z warstwą prezentacji dla interesariuszy biznesowych. Analityka jako usługa może być przez nas dostarczana w obydwu dziedzinach: handlu i naukach przyrodniczych.

Nasze usługi:
POWER BI
Sprawdź >
MAGAZYNY DANYCH
Sprawdź >
SAMODZIELNY BI
Sprawdź >
BIG DATA
Sprawdź >
Oferta
Gotowy, aby rozpocząć zmianę?

 Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem przewagi w swoim biznesie, to my pomożemy Ci to osiągnąć.

bottom of page