Jesteśmy młodą polską firmą, ale z olbrzymim doświadczeniem naszej całej ekipy. Istniejemy od 2017 roku, jednak w portfolio mamy już znaczących klientów i własne produkty, które rozwijamy i z powodzeniem wdrażamy na rynku. 
 
 Naszą misją jest dostarczać narzędzia i rozwiązania IT oraz wiedzę biznesową dla klientów z branż Retail i Pharma. 
 
 Śledząc zmiany na rynku wiemy, że nadchodzi digitalowa rewolucja w handlu. Wszystko się zmienia, tradycyjne formy sprzedaży idą do lamusa a branża szuka niekonwencjonalnych i nowoczesnych rozwiązań. To idealny moment dla producentów oprogramowania do zbudowania innowacyjnego handlu od postaw. 


 INEOGroup to widzi, czuje i wie jak to zrobić. Nowe projekty i nowi klienci budują nasz potencjał. Firma rozwija się i potrzebuje specjalistów gotowych na pasjonujące wyzwania - ludzi kreatywnych, odważnych, pełnych pasji do tworzenia rozwiązań niekonwencjonalnych, rewolucyjnych, a jednocześnie funkcjonalnych i ładnych. 

W INEO stawiamy na Wartości kształtujące się ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Chcemy by były zrozumiałe i łatwe do zaakceptowania przez najbardziej zróżnicowany zespół.

ZAANGAŻOWANIE

Wiemy, że to co robimy jest potrzebne i robimy to najlepiej jak umiemy. Poszukujemy odpowiedzi, uczymy się i badamy. Pomagamy sobie nawzajem, wspieramy się w trudnych momentach. Przyznajemy się do błędów i robimy wszystko, żeby je naprawić. Jesteśmy aktywni i innowacyjni, dajemy z siebie jak najwięcej.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nie uprawiamy spychologii i bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzane nam tematy. Dbamy o Klienta, projekty, Firmę i kolegów. Jesteśmy fair wobec siebie i innych. Doprowadzamy tematy do końca, bo wiemy, że od naszej pracy zależy powodzenie innych. 

ADEKWATNOŚĆ

Osiągamy cele Klientów, Firmy i swoje własne z właściwym wykorzystaniem zasobów, nie marnując czasu i pieniędzy. Dbamy, żeby nasze produkty były sprawne, innowacyjne i potrzebne. Dostarczamy rozwiązania dopasowane do naszych Klientów, przez co stają się oni ich współautorami.

Jeśli interesują Cię projekty, które w twórczy sposób łączą najnowsze trendy informatyczne z gigantycznym przyspieszeniem technologicznym w Retailu; jeśli chcesz być aktywnym uczestnikiem rewolucji omnichanellowej i tworzyć rozwiązania, które w obszarze handlu detalicznego wytyczają standardy; jeśli lubisz widzieć swoje produkty w akcji... to dobrze trafiłeś! 

Dołączając do naszego Zespołu będziesz pracować stosując sprawdzone agilowe metodyki. Z nami będziesz budować świat Retailu 2.0 dla wiodących sieci handlowych. Będziesz tworzyć rozwiązania dla punktów sprzedaży, dla central handlowych, dla konsumentów.  Zbudujesz rozwiązania integracyjne z dużymi systemami ERP. Będziesz oprogramowywał peryferia, IoT, tworzył aplikacje mobilne i internetowe. Wszystko to zrealizujesz w najnowszych technologiach, przy pełnym wsparciu specjalistów z Microsoft. 

ZESPÓŁ - to właśnie z Nimi, dla Nich i dzięki Nim tak świetnie mi się tutaj pracuje. Wśród ludzi, którzy mimo skupienia na swojej pracy, pamiętają o tym, że jesteśmy Zespołem. Wśród ludzi zaangażowanych, odpowiedzialnych, bardzo pomocnych, pełnych entuzjazmu, radości. I w kwestiach prywatnych -  wśród ludzi umiejących zapytać jak się czujesz, jak Twoje zdrowie i czy wypoczęłaś po urlopie.

INEO to praca, do której przychodzi się bez przymusu, z uśmiechem na twarzy. Tylko do której pracy przychodzi się z uśmiechem na twarzy i bez przymusu…? Hmm, właśnie. My nie przychodzimy do pracy - my przychodzimy do Zespołu :)

Agnieszka, Specjalista ds. Obsługi Klienta

Pewnie zastanawia Cię, co będziesz robił po dołączeniu do naszego Zespołu. Przeczytaj informacje o naszych głównych projektach - chętnie będziemy je z Tobą rozwijać. 

iXpos to unikalny w swej koncepcji system dla firm prowadzących handel detaliczny. System ten łączy w jednym spójnym rozwiązaniu rozbudowany i wszechstronny system centralnego zarządzania sprzedażą, zarządzania promocjami, cennikami, z wbudowanym kompleksowym systemem lojalnościowym, połączony z ultraszybkim i intuicyjnym systemem kasowym. System ten wybrały wiodące marki retailowe z branży sportowej, drogeryjnej oraz wyposażenia wnętrz.

iXkom to pierwszy etap wielomodułowej platformy handlowej iXtrade. To centralnie zarządzany system raportująco-sterujący umożliwiający łatwe i pewne zarządzanie siecią punktów sprzedaży pracujących na różnych systemach sprzedażowych. System oparty jest na najnowszych technologiach chmurowych (MS Azure) i dostarcza komplet informacji o transakcjach do hurtowni danych i naszych rozwiązań BI.

Pracujemy z wykorzystaniem najlepszych technologii i metod, takich jak:

AGILE

SCRUM

AZURE

.NET

C#

VISUAL STUDIO

WPF

SQL

DOMAIN DRIVEN DESIGN

DEVOPS

RESHARPER

ENTITY FRAMEWORK

Nasza oferta nie kończy się tutaj. Zapewnimy Ci mnóstwo dobrego czasu, rodzinną atmosferę i dużo fajnych benefitów.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Rozumiemy, że każdy ma swoje godziny, kiedy pracuje mu się najlepiej. Dlatego, jeżeli lubisz wstawać rano i przychodzić do pracy o 6:00 - to super! A jeżeli lubisz pospać i przyjść na 11:00? Dla nas nie ma problemu.

OPIEKA ZDROWOTNA

Dbamy o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Dajemy Ci możliwość otrzymania karty LuxMed, która zapewni Tobie i wybranym przez Ciebie osobom prywatną opiekę medyczną.

KUCHNIA

Regularne uzupełnianie energii to bardzo ważny element dnia. Ale czy będąc w pracy zawsze jesteś skazany na zimne kanapki lub prawie podgrzane w mikrofali jedzenie z pudełka? My mówimy NIE - jeżeli tylko masz ochotę, możesz ugotować sobie pełnowartościowy i ciepły obiad!

KARTA SPORTOWA

Uwielbiamy sport i wspieramy każdego, kto chce go uprawiać bez limitów. Dlatego dajemy Ci możliwość otrzymania karty Multisport, dzięki której zyskasz dostęp do setek miejsc, w których zrealizujesz swoje sportowe pasje.

PRZYJAŹNI ROWERZYSTOM

Dużo ludzi z naszego Zespołu dojeżdża do pracy rowerami. Dlatego zadbaliśmy, żeby budynek miał parking rowerowy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz krytego parkingu - przydaje się, jak deszcz lunie znienacka! W biurze mamy prysznic i skrytki na rzeczy osobiste, żebyś nie miał problemu z ogarnięciem się po przyjeździe.

KAWA, HERBATA

I PŁATKI ŚNIADANIOWE

Kawa, paliwo prawie każdego człowieka. U nas masz jej pod dostatkiem, zarówno z ekspresu ciśnieniowego, jak i przelewowego. Mamy też maszynę z płatkami śniadaniowymi, więc nie musisz się przejmować nieoczekiwanym głodem!

DOSTĘPNI

Budynek, w którym jest nasze biuro posiada udogodnienia dla osób o obniżonej sprawności fizycznej. Są tutaj odpowiednie miejsca parkingowe, bezprogowe przejścia i szerokie drzwi do wszystkich pomieszczeń.

WYGODA I WYPOCZYNEK

Chcemy, żebyś był wypoczęty i pełny energii, dlatego zapewniamy płatny urlop oraz chillout room, żebyś mógł się oderwać od komputera i odprężyć. Panuje u nas rodzinna atmosfera, więc przychodzimy do pracy ubrani wygodnie i komfortowo.

Nasz proces rekrutacji jest prosty i szybki. Stawiamy na dobrą komunikację i sprawny obieg informacji.

01

DAJ O SOBIE ZNAĆ

Wyślij nam swoje CV i powiedz czym chciałbyś się zajmować.

03

SPOTKANIE

Project Manager będzie chciał Cię poznać i sprawdzić Twoją wiedzę.

02

TELEFON OD NAS

Zadzwonimy do Ciebie, żeby się lepiej poznać. Potem zaprosimy Cię na spotkanie.

04

WITAMY!

Podpisujemy umowę i rozpoczynamy wspólną podróż. 

u nas

PIERWSZE URODZINY INEO

W czerwcu obchodziliśmy rocznicę rozpoczęcia współpracy pod flagą INEO. Była zarówno część oficjalna (Zarząd musiał trochę pogadać) w biurze, jak i część luźniejsza na warszawskiej plaży nad Wisłą.

NASZ MURAL

Jesteśmy dumni z naszych dziewczyn, które stworzyły w Firmie świetny mural zdobiący jedną ze ścian w naszym pięknym biurze. Koncepcja grafiki skupiała się na przedstawieniu symboliki związanej z Warszawą, w której mieści się nasza siedziba. Mural jest tak przygotowany, aby można go było pokolorować! Zobaczcie film, jak powstawał.

© 2020 INEOGroup SA, by Maja Miśniakiewicz
  • Szary LinkedIn Icon