top of page

Dołącz do nas. Gwarantujemy Ci niezapomnianą podróż, świetnych towarzyszy, wspaniałe przygody i galaktykę możliwości. Będziesz współtworzył z nami rozwiązania, które zmienią świat Retailu.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak to jest z nami pracować, spójrz niżej.

Obecnie szukamy:

Jesteśmy otwarci na każdego, kto szuka zmiany, więc nie czekaj i daj nam o sobie znać!

Jesteśmy młodą polską firmą, ale z olbrzymim doświadczeniem naszej całej ekipy. Istniejemy od 2017 roku, jednak w portfolio mamy już znaczących klientów i własne produkty, które rozwijamy i z powodzeniem wdrażamy na rynku. 
 
 Naszą misją jest dostarczać narzędzia i rozwiązania IT oraz wiedzę biznesową dla klientów z branż Retail i Pharma. 
 
 Śledząc zmiany na rynku wiemy, że nadchodzi digitalowa rewolucja w handlu. Wszystko się zmienia, tradycyjne formy sprzedaży idą do lamusa a branża szuka niekonwencjonalnych i nowoczesnych rozwiązań. To idealny moment dla producentów oprogramowania do zbudowania innowacyjnego handlu od postaw. 


 INEOGroup to widzi, czuje i wie jak to zrobić. Nowe projekty i nowi klienci budują nasz potencjał. Firma rozwija się i potrzebuje specjalistów gotowych na pasjonujące wyzwania - ludzi kreatywnych, odważnych, pełnych pasji do tworzenia rozwiązań niekonwencjonalnych, rewolucyjnych, a jednocześnie funkcjonalnych i ładnych. 

W INEO stawiamy na Wartości kształtujące się ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Chcemy by były zrozumiałe i łatwe do zaakceptowania przez najbardziej zróżnicowany zespół.

ZAANGAŻOWANIE

Wiemy, że to co robimy jest potrzebne i robimy to najlepiej jak umiemy. Poszukujemy odpowiedzi, uczymy się i badamy. Pomagamy sobie nawzajem, wspieramy się w trudnych momentach. Przyznajemy się do błędów i robimy wszystko, żeby je naprawić. Jesteśmy aktywni i innowacyjni, dajemy z siebie jak najwięcej.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nie uprawiamy spychologii i bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzane nam tematy. Dbamy o Klienta, projekty, Firmę i kolegów. Jesteśmy fair wobec siebie i innych. Doprowadzamy tematy do końca, bo wiemy, że od naszej pracy zależy powodzenie innych. 

ADEKWATNOŚĆ

Osiągamy cele Klientów, Firmy i swoje własne z właściwym wykorzystaniem zasobów, nie marnując czasu i pieniędzy. Dbamy, żeby nasze produkty były sprawne, innowacyjne i potrzebne. Dostarczamy rozwiązania dopasowane do naszych Klientów, przez co stają się oni ich współautorami.

Jeśli interesują Cię projekty, które w twórczy sposób łączą najnowsze trendy informatyczne z gigantycznym przyspieszeniem technologicznym w Retailu; jeśli chcesz być aktywnym uczestnikiem rewolucji omnichanellowej i tworzyć rozwiązania, które w obszarze handlu detalicznego wytyczają standardy; jeśli lubisz widzieć swoje produkty w akcji... to dobrze trafiłeś! 

Dołączając do naszego Zespołu będziesz pracować stosując sprawdzone agilowe metodyki. Z nami będziesz budować świat Retailu 2.0 dla wiodących sieci handlowych. Będziesz tworzyć rozwiązania dla punktów sprzedaży, dla central handlowych, dla konsumentów.  Zbudujesz rozwiązania integracyjne z dużymi systemami ERP. Będziesz oprogramowywał peryferia, IoT, tworzył aplikacje mobilne i internetowe. Wszystko to zrealizujesz w najnowszych technologiach, przy pełnym wsparciu specjalistów z Microsoft. 

ZESPÓŁ - to właśnie z Nimi, dla Nich i dzięki Nim tak świetnie mi się tutaj pracuje. Wśród ludzi, którzy mimo skupienia na swojej pracy, pamiętają o tym, że jesteśmy Zespołem. Wśród ludzi zaangażowanych, odpowiedzialnych, bardzo pomocnych, pełnych entuzjazmu, radości. I w kwestiach prywatnych -  wśród ludzi umiejących zapytać jak się czujesz, jak Twoje zdrowie i czy wypoczęłaś po urlopie.

INEO to praca, do której przychodzi się bez przymusu, z uśmiechem na twarzy. Tylko do której pracy przychodzi się z uśmiechem na twarzy i bez przymusu…? Hmm, właśnie. My nie przychodzimy do pracy - my przychodzimy do Zespołu :)

Agnieszka, Specjalista ds. Obsługi Klienta

Pewnie zastanawia Cię, co będziesz robił po dołączeniu do naszego Zespołu. Przeczytaj informacje o naszych głównych projektach - chętnie będziemy je z Tobą rozwijać. 

iXpos to unikalny w swej koncepcji system dla firm prowadzących handel detaliczny. System ten łączy w jednym spójnym rozwiązaniu rozbudowany i wszechstronny system centralnego zarządzania sprzedażą, zarządzania promocjami, cennikami, z wbudowanym kompleksowym systemem lojalnościowym, połączony z ultraszybkim i intuicyjnym systemem kasowym. System ten wybrały wiodące marki retailowe z branży sportowej, drogeryjnej oraz wyposażenia wnętrz.

iXkom to pierwszy etap wielomodułowej platformy handlowej iXtrade. To centralnie zarządzany system raportująco-sterujący umożliwiający łatwe i pewne zarządzanie siecią punktów sprzedaży pracujących na różnych systemach sprzedażowych. System oparty jest na najnowszych technologiach chmurowych (MS Azure) i dostarcza komplet informacji o transakcjach do hurtowni danych i naszych rozwiązań BI.

Pracujemy z wykorzystaniem najlepszych technologii i metod, takich jak:

AGILE

SCRUM

AZURE

.NET

C#

VISUAL STUDIO

WPF

SQL

DOMAIN DRIVEN DESIGN

DEVOPS

RESHARPER

ENTITY FRAMEWORK

Nasza oferta nie kończy się tutaj. Zapewnimy Ci mnóstwo dobrego czasu, rodzinną atmosferę i dużo fajnych benefitów.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Rozumiemy, że każdy ma swoje godziny, kiedy pracuje mu się najlepiej. Dlatego, jeżeli lubisz wstawać rano i przychodzić do pracy o 6:00 - to super! A jeżeli lubisz pospać i przyjść na 11:00? Dla nas nie ma problemu.

OPIEKA ZDROWOTNA

Dbamy o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Dajemy Ci możliwość otrzymania karty LuxMed, która zapewni Tobie i wybranym przez Ciebie osobom prywatną opiekę medyczną.

KUCHNIA

Regularne uzupełnianie energii to bardzo ważny element dnia. Ale czy będąc w pracy zawsze jesteś skazany na zimne kanapki lub prawie podgrzane w mikrofali jedzenie z pudełka? My mówimy NIE - jeżeli tylko masz ochotę, możesz ugotować sobie pełnowartościowy i ciepły obiad!

KARTA SPORTOWA

Uwielbiamy sport i wspieramy każdego, kto chce go uprawiać bez limitów. Dlatego dajemy Ci możliwość otrzymania karty Multisport, dzięki której zyskasz dostęp do setek miejsc, w których zrealizujesz swoje sportowe pasje.

PRZYJAŹNI ROWERZYSTOM

Dużo ludzi z naszego Zespołu dojeżdża do pracy rowerami. Dlatego zadbaliśmy, żeby budynek miał parking rowerowy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz krytego parkingu - przydaje się, jak deszcz lunie znienacka! W biurze mamy prysznic i skrytki na rzeczy osobiste, żebyś nie miał problemu z ogarnięciem się po przyjeździe.

KAWA, HERBATA

I PŁATKI ŚNIADANIOWE

Kawa, paliwo prawie każdego człowieka. U nas masz jej pod dostatkiem, zarówno z ekspresu ciśnieniowego, jak i przelewowego. Mamy też maszynę z płatkami śniadaniowymi, więc nie musisz się przejmować nieoczekiwanym głodem!

DOSTĘPNI

Budynek, w którym jest nasze biuro posiada udogodnienia dla osób o obniżonej sprawności fizycznej. Są tutaj odpowiednie miejsca parkingowe, bezprogowe przejścia i szerokie drzwi do wszystkich pomieszczeń.

WYGODA I WYPOCZYNEK

Chcemy, żebyś był wypoczęty i pełny energii, dlatego zapewniamy płatny urlop oraz chillout room, żebyś mógł się oderwać od komputera i odprężyć. Panuje u nas rodzinna atmosfera, więc przychodzimy do pracy ubrani wygodnie i komfortowo.

Nasz proces rekrutacji jest prosty i szybki. Stawiamy na dobrą komunikację i sprawny obieg informacji.

01

DAJ O SOBIE ZNAĆ

Wyślij nam swoje CV i powiedz czym chciałbyś się zajmować.

03

SPOTKANIE

Project Manager będzie chciał Cię poznać i sprawdzić Twoją wiedzę.

02

TELEFON OD NAS

Zadzwonimy do Ciebie, żeby się lepiej poznać. Potem zaprosimy Cię na spotkanie.

04

WITAMY!

Podpisujemy umowę i rozpoczynamy wspólną podróż. 

u nas

INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO

PIERWSZE URODZINY INEO

W czerwcu obchodziliśmy rocznicę rozpoczęcia współpracy pod flagą INEO. Była zarówno część oficjalna (Zarząd musiał trochę pogadać) w biurze, jak i część luźniejsza na warszawskiej plaży nad Wisłą.

INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO
INEO

NASZ MURAL

Jesteśmy dumni z naszych dziewczyn, które stworzyły w Firmie świetny mural zdobiący jedną ze ścian w naszym pięknym biurze. Koncepcja grafiki skupiała się na przedstawieniu symboliki związanej z Warszawą, w której mieści się nasza siedziba. Mural jest tak przygotowany, aby można go było pokolorować! Zobaczcie film, jak powstawał.

bottom of page