top of page

Nasz sukces tworzą ludzie, którzy na co dzień wkładają 100% serca w to, co robią. Poznaj naszą ekipę i przekonaj się, dlaczego warto z nami pracować.

WITOLD MIŚNIAKIEWICZ
SZEF WSZYSTKIEGO

Witold jest naszym człowiekiem #1. Chcąc zmienić świat biznesu rozpoczął naszą wspólną podróż. Jego pomysły i szeroki uśmiech codziennie napędzają wszystkich do działania.

Prywatnie lubi starego rocka i długie spacery ze swoim

psem Suri.

 • White LinkedIn Icon
SYLWIA SASIN
KIEROWNIK BIURA

Sylwia jest naszym Biurowym Aniołem, który sprawia, że Firma działa sprawnie i bez problemów. Bez wahania wyegzekwuje wszystko od wszystkich, więc lepiej się nie ociągać

Po pracy Sylwia lubi spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi.

 • White LinkedIn Icon
KRZYSZTOF ŁUKASZEK
SZEF SPRZEDAŻY

Krzysztof jest naszym Terminatorem Sprzedaży. Jest zawsze na pierwszej linii frontu, otwierając drzwi nowych możliwości. To on w tej Firmie stąpa twardo po Ziemi, oceniając surowo nasz potencjał.

Jest tajemniczym gościem, więc musisz się postarać, żeby go lepiej poznać.

 • White LinkedIn Icon
MAREK KĄCA
DORADCA SZEFÓW

Marek jest naszym Mędrcem. Jest najbardziej zasłużonym człowiekiem w Firmie, który wszędzie rozprzestrzenia swój spokój i rozsądek. Zawsze możesz na niego liczyć i poprosić o poradę.

Lubi wszelaką roślinność i jest odpowiedzialny za zapełnianie nią naszego Biura.

TOMASZ KONDEJ
CZŁOWIEK OD PROCESÓW

Tomek jest naszym człowiekiem od doprowadzania spraw do końca. Trzyma rękę na pulsie, stale sprawdzając czy każdy temat jest zadbany. Jest szczerze zainteresowany tym, czy wszyscy czują się dobrze w pracy.

Jest bardzo rodzinną osobą, starającą się zmieniać na lepsze siebie i innych.

 • White LinkedIn Icon
MICHAŁ KRUPA
SZEF OF ROZWOJU

Michał jest odpowiedzialny za cały Dział Rozwoju, dbanie o zespół i utrzymywanie stabilności oprogramowania. Zawsze pilnuje, aby wszystko było na bieżąco robione.

 

Jest wyjątkowo miłym człowiekiem, z którym możesz porozmawiać o wszystkim.

 • White LinkedIn Icon
MICHAŁ MIŚNIAKIEWICZ
GŁÓWNY PROGRAMISTA

Michał jest naszym świetnym programistą z wielkim doświadczeniem. Zawsze szuka odpowiedzi, nawet na najtrudniejsze pytania - nic go nie powstrzyma przed dowiezieniem tego, co dla nas najlepsze.

 

Uwielbia podróżować po świecie ze znajomymi i doświadczać nowych rzeczy. 

 • White LinkedIn Icon
JAROSŁAW MAZUR
PROGRAMISTA

Jarek jest naszym mistrzem technologii Microsoftowych. Jego zadania to zarówno wdrażanie złożonych modeli biznesowych, jak i znajdowanie rozwiązań dla najbardziej nieuchwytnych bugów.

Po pracy lubi jeździć na rowerze, lub grać w planszówki

w kawiarniach. 

 • White LinkedIn Icon
ARTUR ŁUKOWSKI
GŁÓWNY ANALITYK

Artur jest naszym głównym gościem od architektury oprogramowania. Spędza czas analizując, analizując i... analizując. Jest dobry w rzucaniu światła z nowej perspektywy, zawsze konstruktywnie krytykując nowe idee.

Uwielbia pić dobrą kawę i jeść pyszne jedzenie.

 • White LinkedIn Icon
TOMASZ ADAMCZYK
PROGRAMISTA

Tomasz jest jednym z naszych najsilniejszych deweloperów z bardzo długim doświadczeniem. Zawsze dostarcza pracę na czas i lubi stawiać sobie wyzwania, Jest wesołym facetem, który zauroczy Cię swoją uprzejmością.

Po pracy lubi spędzać czas z rodziną, jeździć na rowerze i czasem ubrudzić sobie ręce.

 • White LinkedIn Icon
MAJA MIŚNIAKIEWICZ
PROJEKTANT UI/UX

Maja jest odpowiedzialna za tworzenie interfejsu i doświadczeń dla użytkowników naszych produktów i usług. Koordynuje graficzny rozwój naszych idei i dba o to, żeby ich użyteczność była jak najlepsza.

Poza pracą lubi jeździć na rowerze i jeść dużo pizzy.

 • White LinkedIn Icon
MARCIN TRUMIŃSKI
SZEF OBSŁUGI KLIENTA

Marcin jest naszym specem od wsparcia biznesu, administracji i opieki nad klientem. Zna każdy sekret naszego Biura i jest tym, którego musisz poprosić o pomoc, jeżeli masz jakikolwiek problem ze środowiskiem pracy.

Marcin jest spokojnym facetem, z dobrym poczuciem humoru.

 • White LinkedIn Icon
ANNA JANUS
MŁODSZY ANALITYK

Ania jest naszym świeżo upieczonym analitykiem, który motywuje wszystkich do pracy swoimi wnikliwymi komentarzami na temat wytwarzanych produktów - jest odpowiedzialna za ich dogłębną ocenę analityczną.

Po pracy opanowuje sztukę jeżdżenia na rolkach, ale lubi też przeczytać dobry thriller.

 • White LinkedIn Icon
MICHAŁ MAZIAREK
GŁÓWNY ARCHITEKT BI

Michał jest naszym ekspertem BI najwyższej klasy. Pasjonat technologii obliczeniowych i raportowych. Z danych potrafi wycisnąć nawet najbardziej ukryte informacje. Certyfikowany ekspert Microsoft.

Michał uwielbia bieganie, a jazda rowerem to jego pasja.

 • White LinkedIn Icon
KAROL MISIAK
PROGRAMISTA BI

Karol odpowiada za opiekę nad naszymi klientami BI. Jest bardzo oddany swoim zadaniom, zawsze dbając o wysoki standard swoich usług. Zawsze z uśmiechem, zawsze z najlepszymi żartami.

Lubi pompować na siłowni i jeść dobre chińskie jedzenie.

 • White LinkedIn Icon
ARKADIUSZ BEDNARZ
SPECJALISTA OD WDROŻEŃ

Arek jest naszym gościem od testowania oprogramowania. Znajdzie każdy błąd w programie i będzie ścigał chłopaków, aż nie naprawią wszystkiego. Jest biurowym śmieszkiem, przyprawiając wszystkich o szeroki uśmiech.

Pasjonuje się oldmobilami i uwielbia jeździć na swoim Bandycie.

 • White LinkedIn Icon
AGNIESZKA NIEDZIAŁKOWSKA
SPECJALISTA OD CRM

Agnieszka jest tą, która rozświetla nam dzień swoim słonecznym uśmiechem i bezproblemowym podejściem do życia. Zajmuje się relacjami z klientami, uwielbia pracować i pomagać innym. Zapewni Ci dobrą radę i pomocną dłoń. Jest Kobietą Czynu.

Uwielbia robić sobie paznokcie i chodzić na długie wycieczki

w górach.

bottom of page