top of page

Wrażenia po pierwszym dniu Targów Retail Summit 2019


Stanowisko Microsoftu na Targach Retail Summit 2019
Stanowisko Store of the Future

Za nami pierwszy dzień targów – jesteśmy pod wrażeniem rozmachu przedsięwzięcia, ilości odwiedzających, tematów prezentowanych przez prelegentów oraz oferty, z którą można było się zapoznać przy każdym stanowisku. Tych kilka godzin pozwoliło nam spojrzeć jeszcze dalej w przyszłość branży retailowej, wypełnić głowy śmiałymi pomysłami na dalszy rozwój oraz nawiązać wiele ciekawych relacji.


Niezmiernie motywujące było zainteresowanie, jakie wzbudził koncept Store of the Future opracowany pod patronatem Microsoft. Wśród gości odwiedzających stanowisko zaobserwowaliśmy zaintrygowanych przedstawicieli największych sieci handlowych w Polsce i Europie, jak również producentów i dostawców z całego kraju.


Koncepcja Sklepu Przyszłości Microsoftu, którą mieliśmy zaszczyt współtworzyć wraz z licznym gronem partnerów, obejmuje wszystkie procesy, z którymi spotykamy się w punkcie handlowym. Począwszy od optymalnego zatowarowania, poprzez prawidłową ekspozycję, narzędzia zachęcające konsumentów do zakupu, aż do finalizacji transakcji – uzupełnioną bogatą analityką zarówno w kanałach e-commerce, jak i w handlu tradycyjnym. Taka wizja wzbudziła ogromne zainteresowanie odwiedzających!

Zwrócili oni uwagę na kompleksowość prezentowanej koncepcji – niezależnie od miejsca, które obsługują w ramach łańcucha dystrybucji produktów, widzieli możliwość wdrożenia w swoim biznesie wybranych elementów prezentowanego rozwiązania. Istotna była dla nich możliwość wybrania jedynie fragmentu przedstawianej oferty dostosowanej do własnych potrzeb, przy jednoczesnym pozostaniu w interakcji z pozostałymi składowymi wdrożonymi u innych podmiotów, budując tym samym złożony ekosystem sprzedażowy.


Jako INEOGroup jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie systemu sprzedażowego iXpos dla kas samoobsługowych Mago – HemiLab. Rozwiązanie to zostało ocenione jako innowacyjny kierunek w rozwoju sklepów tradycyjnych. Niezmiernie nas to cieszy i daje energię do dalszego udoskonalania naszego produktu!


Dzisiaj trwa drugi dzień targów, dlatego trzymamy kciuki za nasz zespół i liczymy na tak samo pozytywne wrażenia!


Stanowisko Microsoftu na Targach Retail Summit 2019


Stanowisko Microsoftu na Targach Retail Summit 2019


824 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page