top of page
  • Zdjęcie autoraINEOGroup

Święta 2020

Kiedy składaliśmy Wam życzenia pod koniec 2019 roku, nikt z nas nie podejrzewał, jak inna okaże się rzeczywistość 2020 roku.

Ten rok był pod wieloma względami bardzo ciężki, dla każdego z nas w inny sposób. Jednak staramy się skupiać na pozytywnych aspektach, a jednym z nich jest niewątpliwie fakt, że możemy złożyć Wam te życzenia dzisiaj - nadal w tym samym gronie (a nawet powiększonym), zdrowi i pełni nadziei na przyszłość.


Tym samym chcieliśmy wyjątkowo mocno podziękować:

  • wszystkim Współpracownikom za nieprzerwaną, 100% zdalną pracę, pełne zaangażowanie i zaufanie do nas, jako pracodawcy

  • wszystkim Klientom za wytrwałość i wiarę w nas, jako dostawcę niezbędnych dla Was usług

  • wszystkim Partnerom i Kontrahentom za nieprzerwaną współpracę i wzajemne wsparcie.

Dzięki wspólnej determinacji, wytrwałości, optymizmie i nadziei na lepsze jutro mogliśmy wytrwać ten trudny czas i przejść przez niego bogatszym w nowe doświadczenia i wiedzę, jak bardzo możemy się dostosowywać do zmieniającej się rzeczywistości.


Jako, że pandemia nadal się nie skończyła, to szczególnie życzymy wszystkim zdrowia, wytrwałości, powodzenia, spokoju oraz wytchnienia w nadchodzącym, 2021 roku.

 

Spotkanie świąteczne 2020


W tym roku musieliśmy zrezygnować z tradycyjnej Wigilii firmowej, ale wykorzystaliśmy nasze podstawowe narzędzie komunikacji, aby jednak spotkać się we wspólnym gronie i omówić nasze osiągnięcia, zmiany i wyzwania, które nastąpiły w 2020 roku oraz tradycyjnie złożyć sobie życzenia.

Dziękujemy wszystkim za obecność, włączenie kamerki i uśmiech na twarzach!

568 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Święta 2019

Comments


bottom of page