top of page

Jesteśmy partnerem CatManSpace.com – zintegrowanej platformy rozwiązań do Zarządzania Kategorią

Zaktualizowano: 21 sty 2019

Z przyjemnością informujemy, iż do portfolio cyfrowych usług INEOGroup dodaliśmy CatManSpace.com. To innowacyjny produkt wspierający proces Zarządzania Kategorią. Dzięki niemu, zarówno pracownicy sieci handlowych, jak i producenci FMCG otrzymali możliwość utworzenia optymalnej ekspozycji i planowania asortymentu oraz zarządzania przestrzenią sprzedażową. Wszystkie zadania są realizowane w ramach jednego systemu.


W handlu detalicznym producenci konkurują o ograniczoną przestrzeń na półce. W celu uzyskania większej wydajności, tworząc planogramy, muszą zdefiniować, w których miejscach mają znaleźć się najlepsze produkty. Odpowiedzią na powyższe potrzeby jest CatManSpace.com. Dzięki niemu, Zarządzanie Kategorią staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Rozwiązanie pomaga budować przewagę konkurencyjną, zwiększyć sprzedaż i rentowność. Jednocześnie koszt rozwiązania opartego na chmurze daje znaczne oszczędności klientom i idealne dopasowanie do zmieniających się ciągle potrzeb.


Platforma CatManSpace.com działa na urządzeniach mobilnych, zapewniając pracownikom w terenie dostęp do danych mikro i makro przestrzeni, planogramów, floorplanów, listy produktów, sklepów oraz ich wyposażenia.


Wszystkie zasoby informacji Category Management znajdują się w jednym miejscu, dzięki zcentralizowanej bazie danych, która zdecydowanie ułatwia zarządzanie zasobami oraz procesami przebiegającymi w ramach Zarządzania Kategorią. CatManSpace.com integruje informacje o floorplanach i planogramach, sklepach, ich wyposażeniu oraz produktach. Zapewnia również precyzyjne przypisanie uprawnień dla każdego użytkownika z osobna. To miejsce, w którym można zarządzać zasobami, na które nie ma miejsca w systemach klasy ERP bądź SFA.


CatManSpace to przyjazne rozwiązanie dla użytkowników, niewymagające długich szkoleń, ani kompetencji cyfrowych pracowników. Oprogramowanie zostało stworzone przez spółkę C&S Software, producenta innowacyjnego oprogramowania dla sieci handlowych i producentów FMCG.

643 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Święta 2020

Święta 2019

コメント


bottom of page