top of page

Jesteśmy na targach RetailShow


Właśnie minął pierwszy dzień jednego z największych wydarzeń branżowych w roku – Retail Show. Nie mogło tam zabraknąć INEOGroup.


Tegoroczne targi Retail Show, które odbywają się w Warszawie, to wyjątkowe dni dla przedstawicieli sektora retail. Targi co roku gromadzą dziesiątki ekspertów sektora, którzy oferują najróżniejsze usługi dla sklepów. Wśród nich, oczywiście, INEOGroup wraz z partnerami: firmą Bizerba – oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu ważenia, etykietowania, komunikacji oraz serwisu spożywczego dla handlu, przemysłu i logistyki oraz firmą M3Software, której usługi obejmują między innymi naprawy i konserwacje urządzeń fiskalnych, serwis mobilny 24/7, instalacje i kompleksową obsługę infrastruktury sieciowej oraz serwis urządzeń pracujących w technologii dotykowej.


Na półmetku

Pierwszy z dwóch dni targów jest już za nami. Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy w szerszym gronie zaprezentować nasz flagowy produkt – iXpos. Rozmawialiśmy z wieloma osobami zainteresowanymi naszym produktem, jego nowoczesnością i wydajnością. Sporo osób pytało, czy iXpos zadziała w ich biznesie i było pod wrażeniem jego skalowalności w zależności od potrzeb. Cieszymy się bardzo, że nasze oprogramowanie jest doceniane przez osoby odwiedzające nasze stoisko targowe.


Dziś znowu gościmy na targach

Szczęśliwie – szczególnie dla wszystkich, którzy jeszcze chcieliby nas odwiedzić – przed nami drugi dzień targów. Zapraszamy serdecznie do naszego stanowiska: znajduje się ono w hali 1, F04. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną promocję targową – wszystkiego na jej temat można się dowiedzieć bezpośrednio od nas.


Targi RetailShow 2018

516 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Święta 2020

Święta 2019

Comments


bottom of page